Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-01-12 15:40 | Rozmiar tekstu: A A A

23. Finał WOŚP w Starym Ratuszu WBP przebiegł w rytmie piosenki turystycznej

Olsztyn24
Sonia szuka nowego domu (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej odbyły się wczorajszego (11.01) wieczoru „Śpiewanki turystyczne z udziałem publiczności”.

Wykonawcami piosenek podróżniczych byli członkowie fundacji „Stare Buty” oraz zgromadzona publiczność. Aby wziąć udział w przedsięwzięciu, wystarczyło tylko wrzucić do orkiestrowej puszki dobrowolny datek.

Członkowie fundacji z wielkim zapałem przyłączyli się do akcji, aby wesprzeć WOŚP. Swoje działania zaczęli już wiele godzin wcześniej, odbywając podróż pociągiem - trasą z Olsztyna do Szczytna i z powrotem. W trakcie podróży śpiewano turystyczne piosenki i zbierano datki dla WOŚP. Pomysł został bardzo miło przyjęty, zarówno przez pracowników PKP, jak i pasażerów, którzy przyłączyli się do zabawy.
R E K L A M A
banner
W trakcie występu w Starym Ratuszu pojawiła się urocza suczka Sonia, przyprowadzona przez członków fundacji „Stare Buty”. Sonia jest podopieczną fundacji i czeka na adopcję. Bardzo sympatyczna psinka wzbudziła nie lada sensację, szczególnie u dzieci, które od razu skorzystały z okazji, aby pogłaskać tę bardzo ufną suczkę.

Sonia, jak i pozostali podopieczni fundacji, czekają na nowe domy i dobrych opiekunów. Osoby chętne podarować pieskom wiele miłości, więcej informacji na ich temat znajdą na stronie internetowej fundacji pod adresem www.fundacja.starebuty.pl/akcje.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl