Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Marcin Chorzelewski | 2015-01-19 17:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Udany początek sezonu 2015 dla zawodników AKS OSW Start Olsztyn

Olsztyn24
Olsztynianie w Salonikach | Więcej zdjęć »
W dniach 16-17 stycznia br. w greckich Salonikach odbył się pierwszy w tym roku turniej klasy światowej G1, w którym udział brała reprezentacja Polski Taekwondo Olimpijskiego. Wśród 10. kadrowiczów byli również zawodnicy olsztyńskiego klubu AKS OSW Start Olsztyn: Aleksandra Kowalczuk (uczennica SMS Olsztyn) i Piotr Hatowski, którzy jako jedyni wywalczyli medale dla Polski.

Aleksandra Kowalczuk zdobyła złoto wygrywając trzy walki: pierwszą z Greczynką Anastasią Zampoura (14:2), drugą z Chorwatką Ines Kovac (1:0) i ostatnią z aktualna mistrzynią Europy Bianką Walkden (3:0).

Piotr Hatowski wywalczył brązowy medal wygrywając 2 walki: pierwszą z Cypryjczykiem Moustakas Demetris (2:0), a drugą z Serbem Marcetis Djordje (1:0). Walkę o finał Hatowski przegrał minimalnie (0:1) z utytuowanym Niemcem, zwycięzcą ostatniego Grand Prix w Manchesterze - Volkerem Wodzichem.
R E K L A M A
banner
Już w środę (21.01) Kowalczuk i Hatowski wraz z trenerem Marcinem Chorzelewskim wylatują na kolejny światowy turniej G2 do Orlando w Stanach Zjednoczonych. W weekend będą walczyć o kolejne dobre lokaty i punkty do rankingu olimpijskiego prowadzonego przez światową federację.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl