Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-03-17 21:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Otwartych Drzwi odbył się na UWM

Olsztyn24
Przyszli studenci mogli m.in. wziąć udział w ciekawych eksperymentach | Więcej zdjęć »
W Centrum Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbył się dzisiaj (17.03) Dzień Otwartych Drzwi dla licealistów zorganizowany przez uczelnię we współpracy z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Łomży.

Prezentacja uniwersytetu organizowana jest przez UWM co roku. Dzięki niej uczelnia chce przekazać potencjalnym studentom, jaką ofertę kształcenia i zajęć pozawykładowych może im zaoferować, a także pokazać warunki, w jakich przyszli żacy mogą studiować. Nie da się ukryć, że impreza ma na celu zachęcenie nak największej liczby licealistów do podjęcia nauki na UWM, szczególnie że chętnych do studiowania (chociażby ze względu na niż demograficzny) ubywa.

Gościom Dnia Otwartych Dni, którzy przybyli tak licznie, że trudno było poruszać się po korytarzach centrum, zaproponowano m.in. prezentację uniwersyteckich wydziałów oraz wycieczki do ich siedzib, występy kół zainteresowań, degustacje potraw, warsztaty, wykłady i... mnóstwo ulotek informacyjnych.
R E K L A M A
banner
Podczas imprezy odbyły się również prezentacje ekspertów z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży na temat przygotowania się do tegorocznej matury.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Dzień Otwartych Drzwi na UWM

»

17-03-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl