Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-03-19 15:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Sportowa zabawa na IV Olsztyńskiej Olimpiadzie Przedszkolaka

Olsztyn24
Olimpiada odbyła się w sali gimnastycznej olsztyńskiego „Chemika” (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Chemicznych i Ogółnokształcących w Olsztynie miało wczoraj (18.03) miejsce niecodzienne wydarzenie - Olsztyńska Olimpiada Przedszkolaka. Była to już czwarta z rzędu olimpiada organizowana przez Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Olsztynie we współpracy z ZSChiO. W olimpiadzie udział wzięły dzieci z najstarszych grup 5 olsztyńskich przedszkoli: Przedszkoli Miejskich nr 36, 24, 29, 12 i Niepublicznego Przedszkola „Promyczek”.

Na tak ważnym wydarzeniu, jakim jest propagowanie aktywnego stylu życia i zasad fair play już od najmłodszych lat, nie zabrakło prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza. Zasiadał w jury zawodów, wraz z przedstawicielami przeszkoli.

Olimpiadę rozpoczęto uroczyście ślubowaniem przedszkolaków i składu sędziowskiego, który miał wydać sprawiedliwy werdykt. Pierwszą z konkurencji było zaprezentowanie swojego przedszkola, w czasie której dzieciaki dały wspaniałe popisy swoich umiejętności i to nie tylko ruchowych, ale też wokalnych. Następne konkurencje były już typowo sportowe, a wszystkich było aż 7.
R E K L A M A
banner
Maluchy były bardzo zaangażowane i świetnie się bawiły. Powodem do radości była też decyzja jury, które przyznało I miejsce wszystkim uczestnikom olimpiady. Dzięki temu każde dziecko wróciło z zawodów z dyplomem i drobną nagrodą - niespodzianką. Dla swoich przedszkoli wywalczyli zaś puchary.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl