Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-03-26 22:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedszkolaki bawiły się zdrowo i sportowo w „Uranii”

Olsztyn24
II Olimpiada Przedszkolaków w HWS Urania | Więcej zdjęć »
W Hali Widowiskowo- Sportowej „Urania” miała dzisiaj (26.03) miejsce wyjątkowa uroczystość, Olimpiada „Baw się zdrowo i sportowo”. To już druga taka impreza dla przedszkolaków zorganizowana przez Przedszkole Miejskie nr 24 w Olsztynie we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Gościem honorowym wydarzenia był prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Paweł Papke.

W przygotowania olimpiady zaangażowały się także Zespół Szkół Budowlanych i Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie. Nie zabrakło także przedstawicieli przedszkoli, którzy zasiedli w jury. Jednak najważniejsi byli uczestnicy, dzieci z przedszkoli miejskich z województwa warmińsko-mazurskiego. W tym roku były to: Przedszkole Miejskie nr 3 „Promyczek” ze Szczytna, Przedszkole Miejskie z Barczewa, Przedszkole Integracyjne nr 2 z Iławy, Przedszkole Miejskie nr 1 z Ostródy, Przedszkole Miejskie nr 2 z Nidzicy, Przedszkole Miejskie nr 5 „Piąteczka” z Lidzbarka Warmińskiego, Przedszkole Miejskie z Olsztynka, Przedszkole Niepubliczne „u Misia” z Działdowa oraz Przedszkola Miejskie nr 23 i 24 z Olsztyna.

Ceremonii otwarcia zawodów dokonała dyrektor PM24 Jadwiga Marszałek, potem był czas na małą rozgrzewkę, aby milusińscy (około setki dzieci) przygotowali się do zawodów. Było to duże wyzwanie: 7 konkurencji sportowych, w których trzeba było wykazać się szybkością, siłą, zwinnością i skocznością.
R E K L A M A
banner
Gdy zaczęła się rywalizacja, na trybunach zapanowało wielkie poruszenie i doping, a uczestnicy wykazali się ogromnym duchem walki i dali z siebie wszystko. W przerwie zawodów wystąpiła grupa taneczna ze Szkoły Tańca i Wdzięku Przemienieccy. Na koniec sportowych zmagań zaś każdy z uczestników otrzymał nagrodę - zdrowy poczęstunek, dyplomy i puchary dla drużyn. Przygotowującym maluchy do olimpiady nauczycielom wręczono podziękowania.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl