Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-04-16 16:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany będą, ale później

Olsztyn24
 
Zapowiadane przez budowniczych linii tramwajowych w Olsztynie na niedzielę, 19 kwietnia br., zmiany w organizacji ruchu drogowego w południowych dzielnicach Olsztyna we wskazanym terminie nie nastąpią. Nowy termin został wyznaczony na sobotę, 25 kwietnia. Jak można wywnioskować z informacji w tej sprawie przesłanej przez olsztyński ratusz, drogowcy mają problem z udostępnieniem kierowcom ulic, na których prowadzone są roboty drogowe, a których udostępnienie kierowcom jest konieczne, by zapowiadane zmiany można było wprowadzić.

Przypomnijmy, że podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Olsztyna, jaka odbyła się 9 kwietnia br., budowniczowie linii tramwajowej w południowej części Olsztyna zapowiadali, iż w dniu 19 kwietnia nastąpi otwarcie ulicy Bukowskiego, skrzyżowania ulic Witosa i Janowicza oraz ulicy Płoskiego. Wówczas będzie możliwe zamknięcie fragmentu skrzyżowania ulic Wilczyńskiego i Sikorskiego oraz zamknięcie fragmentu ulicy Wilczyńskiego na odcinku od skrzyżowania do ulicy Bartąskiej.

R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl