Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Marcin Zarębski | 2015-05-08 12:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Magda Mielnik rozpoczyna akcję Igrzyska Olimpijskie RIO 2016

Olsztyn24
Magdalena Mielnik
Olsztyńska triatlonistka Magdalena Mielnik oficjalnie rozpoczyna sezon startów w 2015 roku. Cel na ten sezon jest tylko jeden. Zbieranie punktów i kwalifikacja do startu w Igrzyskach Olimpijskich Rio de Janeiro 2016.

Magda jest obecnie w Chinach, gdzie w sobotę (w nocy z piątku na sobotę polskiego czasu) wystartuje w Pucharze Świata w Chengdu. Tydzień później weźmie udział w ITU World Triathlon Yokohama zawodach zaliczanych do serii mistrzostw świata. Jest to najwyższa na świecie ranga zawodów, niczym Formuła 1 w świecie wyścigów samochodowych. Oba starty na dystansie olimpijskim, tj. 1,5 km pływania, 40 km jazdy rowerem, 10 km biegu.

Po dość pechowym i obarczonym dużą ilością przygód sezonie 2014 przyszedł czas na prawdziwe ściganie. W marcu i kwietniu triatlonistka odbyła dwa solidne obozy przygotowawcze. Najpierw w hiszpańskim Calpe, później w ramach obowiązków wojskowych w Rio de Janeiro. Forma rośnie i czas przekuć to na wyniki w oficjalnych zawodach.
R E K L A M A
banner
******

Magdalena Mielnik
ur. 15 maja 1991 w Olsztynie
klub W-MKS Olsztyn
członek kadry narodowej, wielokrotna mistrzyni Polski w triatlonie
aktualna mistrzyni Europy w aquatlonie


UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl