Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-05-24 18:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Aktywna! niedziela z pilatesem

Olsztyn24
Zajęcia odbywają się w CRS „Ukiel” i w Parku Jakubowo | Więcej zdjęć »
Sportowe weekendy z projektem „Olsztyn. Aktywnie!” weszły już olsztynianom w krew. Wystarczy odwiedzić miejsca, w których przeprowadzane są zajęcia w ramach aktywnych dyscyplin, by się o tym przekonać. My wybraliśmy się dzisiaj (24.05) do Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „Ukiel”, gdzie razem z Katarzyną Szewczyk, koordynatorką dyscypliny, w treningu pod chmurką wzięli udział miłośnicy pilatesu.

Wymyślony na początku XX wieku przez Josefa Humbertusa Pilatesa (Niemca) pilates jest systemem ćwiczeń fizycznych, który ma na celu wzmocnienie mięśni w środkowych partiach ciała i pleców oraz rozciągnięcie i uelastycznienie sylwetki. W systemie tym współgrają ze sobą elementy jogi, baletu oraz ćwiczeń izometrycznych. Wzmacniają one nie tylko mięśnie, ale również odciążają kręgosłup, poprawiają postawę, przyczyniają się do obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia ćwiczących.

Aktywne, godzinne spotkania z pilatesem odbywają się o godzinie 11.00 w każdą niedzielę do początku października (z przerwą w lipcu i sierpniu), w Parku Jakubowo i CRS „Ukiel”. W zajęciach może wziąć udział każdy (osoby niepełnoletnie za zgodą lub w obecności opiekuna). Wystarczy zabrać ze sobą matę i dobre nastawienie.
R E K L A M A
banner
- Zapraszamy wszystkich chętnych, nie trzeba się wcześniej zapisywać - mówi pani Katarzyna, która jest instruktorem pilatesu i innych form fitnessu od blisko 15 lat. - Na zajęciach jest miejsce dla każdego, kto chce zadbać o swoje ciało. Zaczynaliśmy od grupy ośmiu osób, obecnie przychodzi blisko trzydzieści.

Informacje na temat kolejnych zajęć pilatesu będą się pojawiać w naszej zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?”. Dostępne są również na stronie internetowej projektu pod adresem www.aktywnie.olsztyn.eu

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Olsztyn. Aktywnie! - Pilates

24-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl