Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-05-24 18:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Aktywna! niedziela z pilatesem

Olsztyn24
Zajęcia odbywają się w CRS „Ukiel” i w Parku Jakubowo | Więcej zdjęć »
Sportowe weekendy z projektem „Olsztyn. Aktywnie!” weszły już olsztynianom w krew. Wystarczy odwiedzić miejsca, w których przeprowadzane są zajęcia w ramach aktywnych dyscyplin, by się o tym przekonać. My wybraliśmy się dzisiaj (24.05) do Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „Ukiel”, gdzie razem z Katarzyną Szewczyk, koordynatorką dyscypliny, w treningu pod chmurką wzięli udział miłośnicy pilatesu.

Wymyślony na początku XX wieku przez Josefa Humbertusa Pilatesa (Niemca) pilates jest systemem ćwiczeń fizycznych, który ma na celu wzmocnienie mięśni w środkowych partiach ciała i pleców oraz rozciągnięcie i uelastycznienie sylwetki. W systemie tym współgrają ze sobą elementy jogi, baletu oraz ćwiczeń izometrycznych. Wzmacniają one nie tylko mięśnie, ale również odciążają kręgosłup, poprawiają postawę, przyczyniają się do obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia ćwiczących.

Aktywne, godzinne spotkania z pilatesem odbywają się o godzinie 11.00 w każdą niedzielę do początku października (z przerwą w lipcu i sierpniu), w Parku Jakubowo i CRS „Ukiel”. W zajęciach może wziąć udział każdy (osoby niepełnoletnie za zgodą lub w obecności opiekuna). Wystarczy zabrać ze sobą matę i dobre nastawienie.
R E K L A M A
banner
- Zapraszamy wszystkich chętnych, nie trzeba się wcześniej zapisywać - mówi pani Katarzyna, która jest instruktorem pilatesu i innych form fitnessu od blisko 15 lat. - Na zajęciach jest miejsce dla każdego, kto chce zadbać o swoje ciało. Zaczynaliśmy od grupy ośmiu osób, obecnie przychodzi blisko trzydzieści.

Informacje na temat kolejnych zajęć pilatesu będą się pojawiać w naszej zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?”. Dostępne są również na stronie internetowej projektu pod adresem www.aktywnie.olsztyn.eu

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Olsztyn. Aktywnie! - Pilates

»

24-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl