Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-05-26 23:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedszkolaki przygotowały spektakl dedykowany rodzicom

Olsztyn24
Scena ze spektaklu (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyło się wczoraj (26.5) przedstawienie „Kopciuszek”. Jako mali aktorzy zaprezentowały się dzieci z III gupy „Biedronki” z Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka” z Olsztyna. Przygotowały je Kornelia Karch, wychowawczyni grupy, oraz Jakub Konrad Korzunowicz z Teatru Form Niezależnych. Za a opracowanie muzyczne i akompaniament odpowiedzialna była Bogumiła Dyś.

Okazją do tego niecodziennego spotkania był obchodzony wczoraj Dzień Matki. Było to już trzecie wystąpienie milusińskich w Kamienicy Naujacka, odkąd nawiązała się współpraca między przedszkolem a działającą przy MOK Akademią Trzeciego Wieku.

Inicjatywa zorganizowania takich spotkań wyszła od Julity Skrzypczyk, dyrektor przedszkola i za razem „serca całego przedsięwzięcia”. Opowiedziała nam o ich wspólnej pracy i o celach, jakie chcą osiągnąć. Głównym jest łączenie pokoleń.
R E K L A M A
banner
Mali artyści przeszli samych siebie. Byli otwarci, odważnie wygłaszali swoje kwestie, wykazali się doskonałą pamięcią, dyscypliną, a także poczuciem humoru. Swoim genialnym występem zachwycili nie tylko rodziców i bliskich, ale także słuchaczy ATW i resztę widowni. Pomogły im w tym zajęcia teatralne, które odbywają się przedszkolu, ale sukces spektaklu zawdzięczają przede wszystkim swojej pracy i zaangażowaniu pedagogów oraz rodziców, którzy w zaciszu domowym ćwiczyli wraz z nimi ich kwestie.

Miłym akcentem na koniec uroczystości było wręczenie rodzicom przygotowanych przez dzieci laurek.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl