Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2015-05-30 18:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Strzelnica LOK czeka na „aktywnych”

Olsztyn24
Na strzelnicy LOK w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Olsztynie kolejny rok uczestniczy w akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. Pasjonaci strzelectwa oferują olsztynianom w ramach akcji korzystanie ze swojej strzelnicy w Lesie Miejskim na preferencyjnych warunkach.

- W tym roku otworzyliśmy strzelnicę dla uczestników „Olsztyn. Aktywnie!” w połowie maja i będziemy na nich czekać do końca wakacji - wyjaśnia Józef Klucz z olsztyńskiej LOK, który dzisiaj (30.05) odpowiadał za organizację strzelań na strzelnicy LOK. - Każdy, kto powoła się na akcję „Olsztyn. Aktywnie!” może liczyć na bezpłatną serię sześciu strzałów z broni sportowej. Jest jednak warunek - po tej serii trzeba wykupić przynajmniej jedną serię strzałów.

Koszt serii płatnej to 10 złotych. Nie jest to więc dużo, a wrażenia ze strzelania mogą być bezcenne.

Uczestnikom akcji „Olsztyn. Aktywnie!” strzelnica udostępniana jest w każdą sobotę w godzinach od 10.00 do 14.00. Przypomnijmy, że strzelnica LOK znajduje się w Lesie Miejskim, niedaleko granic miasta w kierunku na Dywity. Można do niej dojść spacerując po lesie, jak i dojechać samochodem czy rowerem. Niekoniecznie wizyta na strzelnicy musi być celem naszej wycieczki. Można tam wstąpić przy okazji, spacerując lub jeżdżąc po Lesie Miejskim rowerem. Zapraszamy!
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Olsztyn. Aktywnie! - Strzelectwo sportowe

»

30-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl