Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-06-11 09:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński Wehikuł Czasu o przedsiębiorczości

Olsztyn24
Spotkania w ramach cyklu odbywają sie w Salach Kopernikowskich olsztyńskiego zamku (fot. Anna Kopacz - wszystkie)) | Więcej zdjęć »
W Salach Kopernikowskich Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie odbyło się wczoraj (10.06) kolejne spotkanie w ramach cyklu Olsztyński Wehikuł Czasu pod hasłem „2+2=... 5. Historie wyjątkowych fortun”. Tematem przewodnim wieczoru poprowadzonego tradycyjnie przez historyka dra Andrzeja Korytko oraz dziennikarza Marka Jarmołowicza była przedsiębiorczość.

W roli prelegenta w czasie spotkania wystąpił prof. Andrzej Szmyt - historyk Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który przedstawił zgromadzonym licznie gościom przykłady spektakularnych fortun w Olsztynie w XIX wieku. W roli ekspertów wystąpili Jakub Kusiorski - psycholog oraz dr Wiesław Breński - ekonomista UWM. Rozmawiano między innymi o tym, co jest potrzebne, aby osiągnąć sukces finansowy, jak zdobyć fortunę, co może w tym pomóc.

Czym jest fortuna? Dla każdego z nas może być czym innym. W dzisiejszych, trudnych dla przedsiębiorców czasach, dla wielu osób, szczególnie młodych, fortuna to własne mieszkanie i stałe dochody. W powodzeniu finansowym pomogą na pewno pomysł, ambicja, upór, nie poddawanie się porażkom, wykształcenie i wybranie odpowiedniej branży.
R E K L A M A
banner
Obszerne fragmenty wypowiedzi gości spotkania zarejestrowaliśmy na filmie wideo. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Olsztyński Wehikuł Czasu o przedsiębiorczości

»

10-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl