Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-06-17 22:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany organizacyjne w Urzędzie Marszałkowskim

Olsztyn24
 
Od 1 lipca w strukturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przestanie funkcjonować Departament Polityki Jakości. Jego zadania będą realizować inne departamenty.

Sprawami związanymi z promocją dziedzictwa kulinarnego regionu zajmie się Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa. Temat sieci Cittaslow stanie się kompetencją Departamentu Turystyki. Systemy zarządzania jakością przejdą z kolei pod skrzydła dyrektora Departamentu Organizacyjnego. Częścią zadań związanych ze wzmacnianiem regionalnych marek i polityką w zakresie podnoszeniem jakości towarów i usług zajmie się Departament Koordynacji Promocji. W tym zakresie praca Urzędu Marszałkowskiego nie zostanie zakłócona, a zadania samorządu województwa nadal będą sprawnie realizowane.

R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl