Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D./mc | 2015-06-21 17:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Jan Kochanowicz - człowiek z charakterem

Olsztyn24
Promocja książki odbyła się w byłej sali sesyjnej olsztyńskiego ratusza (fot. MC - wszystkie) | Więcej zdjęć »
„Człowiek z charakterem” to tytuł najnowszej książki autorstwa dziennikarza Tadeusza Matulewicza, którą zaprezentowano w piątek (19.06) w olsztyńskim ratuszu. Na spotkaniu z udziałem między innymi władz miasta i osób utrwalonych na jej kartach opowiadano o jej bohaterze - pedagogu, trenerze i działaczu społecznym Janie Kochanowiczu.

Jan Kochanowicz przez 30 lat był dyrektorem olsztyńskiej „Handlówki”, uczył matematyki i wychowania fizycznego. Jako trener poprowadził do wielu sukcesów kluby koszykarskie MKS Juvenia Olsztyn i TKS „Łączność” Olsztyn. Ze stolicą Warmii i Mazur związany jest od 1953 roku. Od 1997 roku przebywa na emeryturze, jednak nadal pozostaje aktywny - jest prezesem Wojewódzkiego Stowarzyszena Polaków Poszkodowanych przez III Rzeszę, działaczem Szkolnego Związku Sportowego oraz uczęszcza na spotkania z młodzieżą.

Podczas piątkowego spotkania przybyli licznie uczestnicy wzięli udział w rozmowie z Janem Kochanowiczem i Tadeuszem Matulewiczem oraz obejrzeli występ tańców ludowych.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl