Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2015-07-02 16:45 | Rozmiar tekstu: A A A
Zespół Szkół liczy na głosy internautów!

Projekt z Dywit walczy o nagrodę publiczności

Olsztyn24
Zespół Szkół w Dywitach
Już zdobyli 3 tys. zł dofinansowania na realizację edukacyjnego projektu matematycznego „Nie tylko dla geniuszy – Festiwal w Matłykowie”, ale mają szansę na dodatkowe 5 tys. zł! Mowa o Zespole Szkół w Dywitach, który bierze udział w programie grantowym „mPotęga”. W wygranej może pomóc każdy! Wystarczy głosować raz dziennie przez dwa tygodnie do 14 lipca.

Autorką ciekawego projektu, który już odniósł sukces, bo znalazł się wśród wyróżnionych dotacją w wysokości 3 tys. zł jest matematyczka Szkoły Podstawowej w Dywitach Kamila Rakowska. Projekt „Nie tylko dla geniuszy – Festiwal w Matłykowie” to zadania polegające na zaprojektowaniu i wykonaniu wioski matematycznej przez uczniów klas IV-VI.

- W trakcie prac uczniowie staną się: mierniczymi, malarzami, dekoratorami wnętrz, a przede wszystkim twórcami domów, w których zamieszkają rodziny powiązane z różnymi zagadnieniami matematycznymi (np. Dom Rekinów Finansowych) – wyjaśnia Ewa Romanowska, dyrektor Zespołu Szkół w Dywitach. - Pod okiem koordynatora ułożą i zweryfikują zadania dla nich charakterystyczne. Przygotują prezentacje o sławnych matematykach. Zaproszą do wspólnej zabawy uczniów szkoły.
R E K L A M A
banner
Projekt z Dywit znalazł się w 30 najlepszych programu „mPotęga” Fundacji mBanku, co oznacza, że walczy teraz o Nagrodę Publiczności w wysokości dodatkowych 5 tys. zł. Żeby zdobyć nagrodę zdobyć jak największą liczbę głosów w internetowym głosowaniu.

- Dlatego serdecznie i z całego serca prosimy o wsparcie uczniów, rodziców, nauczycieli, przyjaciół szkoły i wszystkich mieszkańców – mówi Ewa Romanowska. – Można oddawać jeden głos dziennie przez dwa tygodnie do 14 lipca.

Głosy na dywicki projekt można oddawać pod linkiem: http://glosowanie.mpotega.pl/projekty

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl