Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Natt/Kamil | 2015-07-04 01:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Trwają XXIV Olsztyńskie Noce Bluesowe

Olsztyn24
Koncerty bluesowe w olsztyńskim amfiteatrze (fot. Natt/Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Olsztynie trwa bluesowy festiwal Olsztyńskie Noce Bluesowe. Piątek (3.07) był pierwszym z trzech dni bluesowych koncertów w Amfiteatrze im. Czesława Niemena. Na amfiteatralnej scenie wystąpili: polski zespół Gruff!, Amerykanie Mike Zito & The Wheel oraz Shakura S`Aida z Kanady.

Przed wieczornym koncertem w amfiteatrze miłośnicy bluesa mogli posłuchać innych polskich ekip bluesowych. Na scenie na Targu Rybnym wystąpili: Cynamonowa Kaczka, Jaw Raw i Marek Piwowczyk Trio.

Był to drugi zestaw koncertów tegorocznych Nocy Bluesowych, który odbył się poza amfiteatrem - w czwartek (2.07) olsztynianie mieli okazję posłuchać występów Sary Szymczak & M.A.B.S. oraz Pierluigiego Petricca na scenie staromiejskiej, zaś na Targu Rybnym wystąpili Dwayne Dopsie & The Zydeco Hellraisers.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [1]
~ciekawski / 2015-07-04 10:30
Ciekawe ze nikt nie komentuje bluesa w Olsztynie. Przecież to wydarzeniowaimpreza. Bo na scenie nie ma nikogo komu by po zznajomości można by było przywalic? Olsztyniacy obudzcie się. Jak wystąpi ktoś stąd znajomy Basia czy Krysia to ciotki i szwagry od razu z komentarzem ze ślicznie było. Zapraszam to towarzystwo na bluesa bo jest the Best od niego wszystko się zaczęło. Organizacja nie przynosi wstydu.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl