Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Natt | 2015-07-17 00:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Zespół Manchester wystąpił w Olsztynie

Olsztyn24
Koncert zespołu Manchester | Więcej zdjęć »
W Amfiteatrze im. Czesława Niemena odbył się dziś (16.07) koncert toruńskiego zespołu Manchester zorganizowany we współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury, Quźni Muzycznych Klimatów i Sznaps Dance.

Powstała w 2006 roku w Toruniu grupa tworzy tzw. brit pop z domieszką elektronicznego rocka. Występ na festiwalu Top Trendy w 2008 roku, gdzie piosenka „Dziewczyna gangstera” zdobyła nagrodę główną, przyniósł muzykom sławę wśrod artystów polskiej sceny muzycznej. Pokonali rywali także internetowym głosowaniu oraz zdobyli nagrodę publiczności.

Nie zwalniając tempa jeszcze w tym samym roku zespół wydał swoją debiutancką płytę zatytułowaną skromnie „Manchester”. Kolejny album, z którego pochodzą takie hity jak „Lawendowy” czy „Lubię Twoje włosy” nosi tytuł „Chemiczna broń”.
R E K L A M A
banner
Skład zespołu: Maciek Tacher – śpiew, klawisze, Sławek Załeński – gitara, Darek Załeński – gitara, Radek Kaźmierkiewicz – bas, Karol Ułanowski – perkusja.

Jako support wystąpił zespół również wywodzący się z Torunia, Popovacula. Ten młody, bo powstały zaledwie w 2010 roku, i powoli zdobywający uznanie polskiej publicznośći zespół, jest autorem dwóch dobrze przyjętych radiowych singli „Szukaj lepszych chwil” oraz „Tylko jedną taką noc”.

Skład zespołu: Jakub Zajączkowski - wokal, Łukasz Kowalski - gitary, chórki, Vitas Puciński- gitary,chórki, Jarek Szajerski -gitara basowa,chórki, Jacek Leśniewski- perkusja.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [3]
~Kasia / 2015-07-22 17:07
Na Manchesterze było tak mało ludzi, ponieważ w Olsztynie nie ma zbyt dużo osób potrafiących docenić dobrą muzykę :( A takie chamskie komentarze możesz zostawić dla siebie!
~Pesmew / 2015-07-18 10:41
Drogi Heniu, nie można dyskutować o guście! Na Manchesterze publika nie dopisała, ponieważ jest to zespół mało Olsztynowi znany. Na Tomaszu Stańko byłem i niestety było nudno. Chłam to Enej, który panoszy się po mieście zapominając gdzie zaczynał w jakiś kaczych Bagnach czy gdzieś tam. jak zapewne zauważyłeś każdy ma swój gust i błędem jest dyskutowanie o tym, co kto lubi. Jednym śmierdzą stopy inni lubią pomarańcze.
~Henio / 2015-07-17 14:19
Ale ludzi nie dopisało. To dobrze świadczy o Olsztynie. Nie chcą słuchać chłamu. Za to na koncercie T. Stańko biletów zabrakło. Olsztyn tak trzymać!!! Nie tylko chłam się w tym mieście liczy:)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: Koncert zespołu Manchester

»

16-07-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl