Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/D. | 2015-07-06 12:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa na zakończenie Nocy Bluesowych

Olsztyn24
Sławek Wierzcholski & Nocna Zmiana Bluesa (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Trwający od czterech dni Międzynarodowy Festiwal XXIV Olsztyńskie Noce Bluesowe dobiegł końca. Wczorajszego (5.07) wieczoru po raz ostatni zabrzmiały bluesowe dźwięki w Amfiteatrze im. Czesława Niemena - odbył się koncert „Back to the Roots Night”, w którym wystąpili Sławek Wierzcholski & Nocna Zmiana Bluesa.

Występ tego działającego od ponad trzydziestu lat zespołu, koncertującego na międzynarodowych scenach, to nie lada gratka dla sympatyków bluesowego grania. Fani zespołu wysłuchali wielu przebojów, w tym kultowego „Chory na bluesa”. Nie zabrakło też nowszych utworów.

Wczorajszy koncert odbył się z okazji premiery albumu „Back To The Roots” - pierwszego w języku angielskim od 25 lat. Krążek został nagrany podczas koncertu „Back To The Roots – Live In Olsztyn”, który odbył się  29 listopada ubiegłego roku w sali kameralnej olsztyńskiego amfiteatru.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl