Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-07-25 22:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Mistrzostwa Polski w pływaniu długodystansowym odbywają się w Olsztynie

Olsztyn24
Zawody w pływaniu długodystansowym na Jez. Ukiel | Więcej zdjęć »
Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ukiel w Olsztynie gości kolejną dużą imprezę sportową. Dzisiaj (25.07) na jeziorze Krzywym rozpoczęły się dwudniowe III Mistrzostwa Polski w pływaniu długodystansowym. W pływaniu na długim dystansie rywalizowali również amatorzy.

W pierwszym dniu imprezy o Mistrzostwo Polski walczyły trzyosobowe sztafety. Każdy z uczestników sztafety miał do przepłynięcia 3 kilometry. Najszybciej ten dystans pokonali pływacy z olsztyńskiego Kormorana. Na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci AZS UWM Olsztyn.

Po sztafetach, na trasę długości 3 kilometrów wyruszyli amatorzy. Nazwiska zwycięzców tej rywalizacji można znaleźć na filmie z dekoracji zwycięzców, który niebawem udostępnimy w sieci.
R E K L A M A
banner
W niedzielę o indywidualne Mistrzostwo Polski rywalizować będą zawodowcy. Do przepłynięcia będą mieli 10 kilometrów. Start wyścigu zaplanowano na godzinę 11. Wcześniej, bo o godz. 10. na plaży miejskiej odbędzie się uroczystość otwarcia mistrzostw.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Dekoracja uczestników zawodów w pływaniu długodystansowym

25-07-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl