Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-07-31 12:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Będzie więcej imprez na plaży, ale mniej okazji do kąpieli

Olsztyn24
Imprezy na plaży ograniczą dostęp do kąpielisk
Sierpień br. będzie miesiącem wielu znaczących wydarzeń sportowych i kulturalnych na terenie Centrum Rekreacyjno Sportowego Ukiel przy ul. Jeziornej. Przygotowanie do imprez, a następnie ich przeprowadzenie, będzie się wiązać z okresową niedostępnością niektórych części obiektu.
 
Jak informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, najważniejsze z imprez organizowanych na miejskiej plaży to:

» 1.08-2.08 – Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Siatkowej Plażowej
» 8.08–9.08 – Puchar Polski Jachtów Kabinowych
» 14.08–15.08 – Olsztyn Green Festiwal
» 21.08–23.08 – TVN Plaża
» 25.08–30.08 – FIVB Beach Volleyball World Tour Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 r.

Od dnia 5.08 do dnia 10.08 korzystanie z kąpieliska nr 3 przy plaży miejskiej będzie możliwe w ograniczonym zakresie, natomiast od dnia 11.08 do dnia 31.08 kąpielisko zostanie całkowicie wyłączone z użytku.
R E K L A M A
banner
Od dnia 9.08 do dnia 12.08 oraz od dnia 16.08 do 20.08 korzystanie z kąpielisk nr 1 i nr 2 przy plaży miejskiej będzie w ograniczonym zakresie, natomiast od dnia 13.08 do dnia 15.08 wstęp na plażę i korzystanie z tych kąpielisk będzie możliwe tylko dla uczestników imprezy „Olsztyn Green Festiwal”, po uprzednim zakupie biletu.

Działalność ogólnodostępną prowadzić będzie wypożyczalnia sprzętu wodnego. Nieprzerwaną działalność prowadzić będzie natomiast obiekt przy ulicy Olimpijskiej, gdzie znajduje się w nim min. hala do siatkówki plażowej oraz wypożyczalnia sprzętu wonnego i sportowego, a także kąpieliska sezonowe przy „Słonecznej Polanie” (ul. Sielska 3) i nad Jeziorem Skanda.

Pracownicy OSiR liczymy na wyrozumiałość z powodu ograniczeń w korzystaniu z obiektu przy ul. Jeziornej. Wyrażają też nadzieję, że możliwość udziału w wysokiej rangi imprezach, które z pewnością przyczynią się do znaczącej promocji Olsztyna i nowej infrastruktury nad Jeziorem „Ukiel”, zrekompensują przejściowe utrudnienia w korzystaniu z obiektu.
Komentarze [2]
~Plażowiczka / 2015-08-02 10:28
Tak też słyszałam że Green Festiwal jest organizowany przez firmę z Warszawy i oni robią co chcą. A ja zapalona plażowiczka z dwójką dzieci nie będę mogła korzystać z MOJEJ plaży bo co?? Tydzień wcześniej zamykają plażę??? Panie Prezydencie proszę Nam to wytłumaczyć! Ludzie jeszcze o tym nie wiedzą......a na plażę przychodzić będą. Zapraszam tego co to wymyślił.....tam na plażę zobaczyć co będą mówić jak nie będą mogli wejść. Dla mnie osobiście to skandal.
~Olsztynianka / 2015-08-01 13:37
Pogratulować polityki odpływu pieniędzy z naszego regionu. Całą kasę za imprezy zgarnie stolica, a jeszcze stosunkowo niedawno oddany obiekt już jest zamykany na prawie cały sierpień! Kto tym zarządza, kto się na to godzi i jeszcze wmawia mieszkańcom, że na tym skorzystają?!!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl