Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz | 2015-08-07 18:48 | Rozmiar tekstu: A A A

W Starym Ratuszu WBP otwarto wystawę fotografii Anny Worowskiej

Olsztyn24
Wernisaż wystawy Anny Worowskiej w Starym Ratuszu WBP | Więcej zdjęć »
W Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie odbył się dzisiaj (7.08)  wernisaż wystawy fotograficznej Anny Worowskiej pt.: „Malowane Podlasie”. Na wystawę składają się przepiękne fotografie znad Narwi, Bugu, Biebrzy, Puszcz Białowieskiej i Knyszyńskiej, a także wzgórz i jezior Suwalszczyzny.

Anna Worowska pochodzi z Białegostoku, jest biologiem, fotografikiem, członkiem rzeczywistym Związku Polskich Artystów Fotografików i Fotoklubu RP. Autorka ma na swoim koncie wiele wystaw, nagród i wyróżnień w licznych konkursach fotograficznych. Albumy jej autorstwa: „Brzoza” (2008), „Drzewo życia, czyli o Włodzimierzu Naumiuku rzeźbiarzu z Kaniuk” (1997), „Sen drewna i jawa życia” (2010), „Rytm Drzew” (2014), „Ziemia Zabłudowska” (2014), „Podlaskie krainy” (2014).

Otwarta w Starym Ratuszu Wystawa ukazuje namiastkę bogactwa Podlasie zawartą w różnorodności przyrodniczych światów i wielości występujących tam kultur. To krótka fotograficzna wędrówka pośród rzecznych dolin, lasów, pól, bezdroży i śladów bogatej historii tej ziemi.
R E K L A M A
banner
Wystawę można będzie oglądać do 20 sierpnia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy fotografii Anny Worowskiej

07-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl