Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2015-08-07 18:48 | Rozmiar tekstu: A A A

W Starym Ratuszu WBP otwarto wystawę fotografii Anny Worowskiej

Olsztyn24
Wernisaż wystawy Anny Worowskiej w Starym Ratuszu WBP | Więcej zdjęć »
W Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie odbył się dzisiaj (7.08)  wernisaż wystawy fotograficznej Anny Worowskiej pt.: „Malowane Podlasie”. Na wystawę składają się przepiękne fotografie znad Narwi, Bugu, Biebrzy, Puszcz Białowieskiej i Knyszyńskiej, a także wzgórz i jezior Suwalszczyzny.

Anna Worowska pochodzi z Białegostoku, jest biologiem, fotografikiem, członkiem rzeczywistym Związku Polskich Artystów Fotografików i Fotoklubu RP. Autorka ma na swoim koncie wiele wystaw, nagród i wyróżnień w licznych konkursach fotograficznych. Albumy jej autorstwa: „Brzoza” (2008), „Drzewo życia, czyli o Włodzimierzu Naumiuku rzeźbiarzu z Kaniuk” (1997), „Sen drewna i jawa życia” (2010), „Rytm Drzew” (2014), „Ziemia Zabłudowska” (2014), „Podlaskie krainy” (2014).

Otwarta w Starym Ratuszu Wystawa ukazuje namiastkę bogactwa Podlasie zawartą w różnorodności przyrodniczych światów i wielości występujących tam kultur. To krótka fotograficzna wędrówka pośród rzecznych dolin, lasów, pól, bezdroży i śladów bogatej historii tej ziemi.
R E K L A M A
banner
Wystawę można będzie oglądać do 20 sierpnia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Wernisaż wystawy fotografii Anny Worowskiej

»

07-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl