Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-08-27 20:39 | Rozmiar tekstu: A A A
FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015

Zwycięstwa polskich siatkarzy w Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015

Olsztyn24
FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 (fot. Kamil Pastusiak/kampas-sport.eu - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Czwartek (27.08) w Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 był bardzo udany dla polskich drużyn męskich, które wygrały pięć z sześciu pojedynków. W turnieju kobiet rozgrywki zakończyły młode polskie duety, natomiast Kinga Kołosińska i Monika Brzostek nie rozegrały zaplanowanego spotkania ze względu na kontuzję przeciwniczek.

Młodziutkie dwójki Aleksandra Stępień i Maria Włoch oraz Martyna Kłoda i Agata Trybuła nie sprawiły, niestety, niespodzianek i w swoich ostatnich spotkaniach wyraźnie uległy wyżej notowanym rywalkom. Swój cel na ten turniej Polki jednak wypełniły – zdobyły cenne doświadczenia, które powinny procentować w przyszłości.

– Podsumowując nasze występy w turnieju możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowolone. Starałyśmy się pokazać z jak najlepszej strony i na pewno wyciągniemy z występów w Olsztynie wiele wniosków – stwierdziła Maria Włoch.
R E K L A M A
banner
Najlepsze polskie siatkarki plażowe Monika Brzostek i Kinga Kołosińska dzisiaj odpoczywały, bowiem przeciwniczki ze względu na problemy zdrowotne nie przystąpiły do pojedynku. Dzięki temu Polki zapewniły sobie pierwsze miejsce w grupie i kolejne starcie rozegrają dopiero w II rundzie.

W rozpoczętym dzisiaj turnieju głównym siatkarzy wszystkie trzy uczestniczące w nim polskie teamy spisały się bardzo dobrze. Po dwie wygrane mają na koncie Bartosz Łosiak i Piotr Kantor oraz Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel. Na uznanie zasługuje zwłaszcza postawa tej pierwszej dwójki, która radzi sobie wyśmienicie w naprawdę trudnej grupie. Na otwarcie czwartkowych zmagań Łosiak z Kantorem pokonali w tie-breaku niezwykle utytułowanych Brazylijczyków Ricardo/Emanuel. Także drugi ich dzisiejszy pojedynek rozgrywany był na dystansie trzech setów. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel w obu swoich dzisiejszych meczach nie stracili natomiast nawet seta.

– Jeśli będziemy grać tak jak dzisiaj, to wtedy wszystko powinno ułożyć się po naszej myśli. Teraz cieszymy się, że udało nam się wygrać pierwsze mecze i już czekamy na kolejne – powiedział Mariusz Prudel. – Cieszymy się, że tylu kibiców nas dopingowało, w końcu to dla nich gramy – dodał Grzegorz Fijałek.

Z jedną porażką i jedną wygraną dzień zakończyli natomiast Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz, którzy zmobilizowali się po porannej przegranej i po południu stoczyli bardzo ciekawy pojedynek z Kanadyjczykami.

Wszystkie wyniki oraz harmonogram męskiego i żeńskiego turnieju Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 można śledzić na oficjalnej stronie Światowej Federacji Siatkarskiej - www.fivb.org

Informacje z Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 dostępne są także na stronie internetowej zawodów www.grandslam.pzps.pl oraz na turniejowych profilach w portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram i Youtube.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl