Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-08-01 13:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Preludium przed Grand Slam na olsztyńskiej plaży

Olsztyn24
VII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w piłce plażowej | Więcej zdjęć »
Na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie rozpoczęły się dziś (1.08) dwa turnieje piłki plażowej. Jak podkreślają organizatorzy - OSiR Olsztyn i znakomity przed laty siatkarz Piotr Koczan - turnieje są swoistym preludium przed zaplanowanym na koniec sierpnia turniejem Pucharu Świata - Grand Slam Olsztyn 2015.

Pierwszy ze wspomnianych turniejów to VII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w piłce plażowej. Bierze w nich udział 14 par męskich oraz 5 par kobiecych. Drugi z turniejów - Koczan Beach Volleyball, jest dedykowany prekursorom turniejów siatkówki plażowej, które zrodziły się właśnie w Olsztynie przed ponad dwudziestu laty, a których inicjatorem był Piotr Koczan. W turnieju oldbojów wystartowało 16 par męskich i 5 kobiecych. Na boiskach można zobaczyć tak znakomitych siatkarzy jak Paweł Papke, Maciej Dobrowolski, Mariusz Sordyl, czy Leszek Urbanowicz.

Zakończenie turniejów w niedzielę. Zwycięzcy rywalizacji oprócz nagród ufundowanych przez OSiR Olsztyn, PZPS i prywatnych sponsorów, mogą liczyć na karty wstępu VIP na finały olsztyńskiego Grand Slam, a także na darmowy wstęp na kryte boisko do piłki siatkowej zlokalizowane przy ul. Olimpijskiej.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Turnieje piłki siatkowej w CRS Ukiel w Olsztynie

01-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl