Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2015-08-22 18:13 | Rozmiar tekstu: A A A
Rodzinny piknik w Dywitach

Udany finał tygodnia dla zdrowia

Olsztyn24
Rodzinny piknik w Dywitach (fot. Promocja UG Dywity) | Więcej zdjęć »
Dużym powodzeniem cieszył się finał Bezpłatnego Tygodnia dla Zdrowia w Dywitach. W sobotę (22.08) nie tylko mieszkańcy gminy mogli przebadać się za darmo, ale także skorzystać z innych atrakcji.

Podczas sobotniego, rodzinnego pikniku przewidziano bezpłatne konsultacje u lekarzy specjalistów, w tym alergologa, pulmologa (wraz z badaniem spirometrycznym), kardiologa oraz dietetyka. Poza tym każdy mógł się poddać kompleksowemu badaniu ostrości wzroku, badaniu w kierunku wczesnego wykrywania cukrzycy utajnionej oraz leczniczym masażom przeciwbólowym.

U dzieci największym wzięciem cieszyły się dwa urodziwe konie z Folwarku Knopin, które na co dzień biorą udział w dziecięcej hipoterapii. Natomiast mamy korzystały z okazji, aby przyprowadzić swoje pociechy do logopedy oraz pani doktor badającą wady postawy.
R E K L A M A
banner
Z kolei młodzi ratownicy z PCK prezentowali pokazy udzielania pierwszej pomocy, nawet pozorując skaleczenie szkłem ręki, z czym często do czynienia mają rodzice. Choć chyba samym dzieciom najbardziej podobało się fantazyjne malowanie twarzy i różne konkursy z nagrodami. Całość imprezy uświetnił występ wokalny Teresy Mikołap.

– Przez cały tydzień odbywały się u nas specjalistyczne badania lekarskie, na które zwykle pacjenci muszą długo czekać, a tutaj mogli przeprowadzić je szybko i za darmo. To nasz wkład w promocję ochrony zdrowia i cieszę się, że nie tylko mieszkańcy gminy Dywity skorzystali z tej okazji – powiedziała nam Beata Ostrzycka, kierownik Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dywitach.

Właśnie na terenie ośrodka obył się niecodzienny rodzinny piknik, tak jak cały Bezpłatny Tydzień dla Zdrowia.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl