Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
ep | 2015-09-08 12:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Rowerowy prezent

Olsztyn24
Przekazanie rowerów w ZPE (fot. ZPE - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Sześć w pełni wyposażonych rowerów dostali dziś (8.09) uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjnych od konsorcjum Skanska za pośrednictwem firmy eventowej Bartbo. – Bardzo dziękujemy za piękny dar. Nasze dzieci będą na nich jeździć na lekcjach wychowania fizycznego – mówiła Wanda Agnieszka Jabłońska, dyrektor ZPE i przewodnicząca Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce.

Uroczyste przekazanie odbyło się na szkolnej sali konferencyjnej. Uczniowie od razu wypróbowali nowy sprzęt, jeżdżąc dookoła auli i ćwicząc slalomy między ławkami. Dwa rowery są niewielkie, specjalnie dostosowane dla dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej. Pozostałe cztery z miejsca zaadaptowali starsi uczniowie.

W imieniu firmy Skanska rowery wręczał Przemysław Pichalski z Bartbo.
R E K L A M A
banner
– Podczas jednej z organizowanej przez nas imprez pracownicy spółki Skanska skręcali te rowery. My jako firma prospołeczna postanowiliśmy przekazać je potrzebującym dzieciom, czyli szkole dla niepełnosprawnych – wyjaśniał Przemysław Pichalski. – Zwiedziłem placówkę, jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i doskonałego zarządzania. Jestem przekonany, że rowery będą tutaj najlepiej wykorzystane – dodał.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za piękny podarunek dla naszych dzieci i młodzieży. I Skanska, i Bartbo są dobrymi przykładami społecznie odpowiedzialnych praktyk w biznesie – podsumowała Wanda Agnieszka Jabłońska, dyrektor ZPE.

Koszt jednego roweru to 500 zł.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl