Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2015-09-09 11:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Zapraszamy Cię na 1. urodziny Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Nadchodzący weekend (12-13 września) warto zarezerwować sobie na wypad do Galerii Warmińskiej, która z okazji pierwszych urodzin zaprasza na wyjątkowy koncert, pokazy magii i wyjątkowo udane zakupy z urodzinowymi rabatami! Zamiast tortu podarujemy gościom Toyotę, biżuterię i wycieczkę.

Galeria Warmińska przez ostatni rok na dobre wpisała się w krajobraz Olsztyna nie tylko jako idealne miejsce na zrobienie zakupów, lecz także, jako miejsce, w którym można miło i ciekawie spędzić czas, czy zjeść coś pysznego. Z okazji pierwszych urodzin Galeria zaplanowała dla swoich klientów moc atrakcji i rabatów, z których nie można nie skorzystać.

Po pierwsze – rabaty
R E K L A M A
banner
W czasie świętowania urodzin, tj. 12 i 13 września niemal we wszystkich sklepach i punktach gastronomicznych w Galerii Warmińskiej będą obowiązywały urodzinowe rabaty, np. w sklepach z wyposażeniem wnętrz będzie taniej o 20 proc., w sklepach z odzieżą sportową i artykułami rekreacyjnymi rabaty będą wynosiły od 20 do 50 proc. (City Sport), bieliznę taniej będzie można kupić od 15 proc. (Gatta) do 25 proc. (Julia Lingerie). W sklepach z moda męską rabaty sięgną 30 proc. (tyle zaoferują klientom Wólczanka i Kubenz), panie ubiorą się w nowe kolekcje taniej nawet aż do 70 proc. (takie rabaty wprowadza Taranko), w Promod ceny niektórych ubrań spadną o połowę, tańsze będą też dodatki i biżuteria (by Dziubeka do 40 proc., Jubirex do 30 proc.) Zniżki do Multikina sięgną 15 proc., a mBank będzie rozdawał firmowe kubki, parasolki i pelerynki przeciwdeszczowe.  

Po drugie – nagrody

Klienci Galerii Warmińskiej z okazji pierwszych urodzin tego miejsca będą mogli też wygrać niesamowite nagrody – ten, kto zgadnie ile piłek zostało ukrytych w urodzinowej Toyocie będzie mógł odjechać do domu tym wyjątkowym autem. Z okazji urodzin Galeria Warmińska obdaruje też swoich gości cenną biżuterią oraz atrakcyjną wycieczką. Zwycięzcy nie będą się musieli martwić podatkiem od tych nagród – te koszty bierze na siebie Galeria. Losowanie auta i innych nagród odbędzie się w niedzielę

Po trzecie – koncert i magia

Ponieważ nie ma udanych urodzin bez dobrej zabawy 12 września na dachu Galerii Warmińskiej odbędzie się koncert Kate Ryan, Bad Boys Blue i Fun Factory (bilety są bezpłatne! Otrzymuje się je w zamian za zrobienie zakupów).  W przerwie między występami publiczność będzie mogła podziwiać także niesamowite występy ulicznego artysty-magika „Just Edi Show”, który podbija serca widzów lubiących cyrkowe popisy i magię nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Ten wyjątkowy artysta będzie także bawił gości Galerii Warmińskiej 13 września podczas ceremonii losowania urodzinowych nagród.

Po czwarte – moc atrakcji!

 Odwiedzający Galerię Warmińską w najbliższy weekend będą też mogli spróbować swoich sił w grach xbox kinect (przygotowanych będzie 8 stanowisk z tego rodzaju grami) , będzie też można podziwiać lub uczestniczyć w zorbingu na fontannie, do woli będzie się też można bawić na 19 metrowym dmuchanym torze vip-out.

Nie możesz nie przyjść na tak wyjątkowe urodziny! Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

AS
Komentarze [1]
~janusz / 2015-09-09 13:57
takiego Aurisa to z chęcią bym przygarną. świetny samochód, bardzo wszechstronny i wyglądem nie grzeszy. huczne urodziny galerii się szykują.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl