Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2015-09-15 01:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Przyjdź na ważenie zawodników MMA!

Olsztyn24
 
Fani MMA i wszelkich innych sportów walki oraz ci, których interesuje tzw. sportowa kuchnia, koniecznie muszą przyjść 25 września do Galerii Warmińskiej na imprezę, podczas której odbędzie się ważenie zawodników gali MMA Wenglorz Fight Cup.

Sama Gala Wenglorz Fight Cup odbędzie się 26 września na dziedzińcu Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.

- Jak wiadomo przed takimi imprezami odbywa się zawsze ważenie zawodników, które jest nie mniej emocjonujące, niż same walki. Na ten element tego sportowego święta zapraszamy 25 września do Galerii Warmińskiej. Zaczynamy o godz. 18 - zaprasza Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.
R E K L A M A
banner
Ważenie zawodników nie polega wyłącznie na tym, że sportowy ubrani wyłącznie w spodenki stają na wadze! Stałym elementem takich imprez jest przekomarzanie się zawodników, zapowiadanie „co się zrobi z przeciwnika”, a fani sportów walki mogą wtedy zamienić kilka słów z ulubionym sportowcem, czy poprosić o autograf. Jest to też niepowtarzalna okazja do zobaczenia, jak zbudowani są ci, którzy na ringu są szybcy, zwinni, niezwykle wytrzymali.

Wśród zawodników, których będzie można zobaczyć w Galerii Warmińskiej będą m.in. Arkadiusz Wełna, Ivan Tomo  i Arkadiusz Kruk (dwukrotny zawodowy mistrz świata oraz czterokrotny zawodowy mistrz Europy), a także mistrz BMAF oraz mistrz krajów bałtyckich WFCA w K1 Stanisław Zaniewski. Podczas ważenia będą także zawodnicy z Ukrainy, Łotwy, Słowacji, Bośni i Hercegowiny.

Bilety na Galę do nabycia w sklepie Doktor Fit w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Artykuł sponsorowany

AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl