Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2015-08-16 16:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Chętnych do konnych przejażdżek z roku na rok jest więcej

Olsztyn24
„Olsztyn. Aktywnie” w stadninie Janusza Kojrysa | Więcej zdjęć »
Stadnina Janusza Kojrysa od czterech lat uczestniczy w akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. I co roku zainteresowanych konnymi przejażdżkami nie brakuje, o czym można było się przekonać dzisiaj (16.08), podczas kolejnego spotkania aktywnych w stadninie na olsztyńskich Redykajnach.

- Zainteresowanie konnymi przejażdżkami z roku na rok jest coraz większe, obserwujemy coraz większą aktywność ludzi i z roku na rok klientów nam przybywa - mówi Dariusz Wiadrowki ze stadniny Janusza Kojrysa.

W ramach „Olsztyn. Aktywnie!” stadnina oferuje przede wszystkim darmowe, kilkunastominutowe konne przejażdżki. Ale zaraz potem wszyscy chętni mogą wziąć udział w godzinnej przejażdżce konnej po urokliwej okolicy w promocyjnej cenie 20 zł. Z tej opcji korzystają prawie wszyscy uczesnicy akcji  „Olsztyn. Aktywnie!”. Duża cześć z nich, szczególnie dzieci, wiąże się ze stadniną na dłużej, czy to korzystając z oferty dziennego pobytu w gospodarstwie Janusza Kojrysa, czy zapisując się do letniej szkółki jeździeckiej.
R E K L A M A
banner
- W czasie tych zajęć nie tylko jeździmy konno, ale także uczymy się obsługiwać konie - czyścić, karmić, siodłać; poznajemy też elementy uprzęży i sprzętu do obsługi koni - wyjaśnia Dariusz Wiadrowski. - Atrakcją są też inne zwierzęta, które oprócz koni hodowane są w gospodarstwie Janusza Kojrysa - dodaje.

Zajęcia z jazdy konnej w ramach „Olsztyn. Aktywnie!” odbywają się co dwa, trzy tygodnie, w niedziele, o godz. 13. Dokładnych terminów trzeba szukać na stronie internetowej akcji „Olsztyn. Aktywnie!” lub w naszej zakładce „Co? Gdzie? Kiedy?”. Dariusz Wiadrowski radzi, żeby termin wizyty w stadninie rezerwować telefonicznie pod numerami telefonów: 607 610 908 lub 89 523 88 02. I z rezerwacją terminu nie należy czekać do ostatniej chwili.

-  Nie zawsze dzwoniąc w piątek uda się nam zapisać na najbliższą niedzielę - informuje Dariusz Wiadrowski. - Bardzo możliwe, że zapisanie się będzie możliwe dopiero na następne zajęcia, bo chętnych do udziału w zajęciach z cyklu „Olsztyn. Aktywnie” mamy bardzo dużo.

Termin zakończenia akcji „Olsztyn. Aktywnie!” w stadninie Janusza Kojrysa nie został jeszcze ustalony. Zajęcia będą trwały co najmniej do jesieni. Będzie więc jeszcze kilka okazji do przejażdżki w siodle.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Olsztyn. Aktywnie! - Jazda Konna [16.08.15]

16-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl