Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
natt | 2015-08-01 14:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Drugie lato z windsurfingiem w ramach akcji „Olsztyn. Aktywnie!”

Olsztyn24
Żagle i deski na Jez. Krzywym | Więcej zdjęć »
Windsurfing staje się coraz bardziej popularną dyscypliną sportu w naszym regionie. W odpowiedzi na to rosnące zainteresowanie już w ubiegłym roku władze miasta, przy współpracy z Warmińskim Stowarzyszeniem Promocji Turystyki i Rekreacji Wodnej „Olsztyńskie Żagle”, zorganizowały bezpłatne spotkania z tym sportem w ramach akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. Przedostatnie w tej edycji „Olsztyn. Aktywnie!” spotkanie windsurferów odbyło się dzisiaj (1.08) na jeziorze Krzywym.

- Woda, słońce, wiatr. Cóż więcej trzeba? Ludzie często chcą sprawdzić, jak poradzą sobie z żywiołem - tłumaczy zainteresowanie windsurfingiem Przemek Ostropolski - instruktor z Warmińskiego Stowarzyszenia Promocji Turystyki i Rekreacji Wodnej „Olsztyńskie Żagle”, prowadzący dzisiejsze spotkanie z deską i żaglami.

Tak jak w poprzedniej edycji, w tym roku zaplanowano pięć spotkań z instruktorem. Ze względu na ograniczoną ilość sprzętu, w jednym terminie udział w zajęciach może wziąć maksymalnie 10 osób. Zapisy prowadzone są telefonicznie (pod numerem 535 069 000) lub drogą mailową: olsztynskiezagle@gmail.com. W tej edycji przewidziano jeszcze jedno spotkanie, w dniu 22 sierpnia.
R E K L A M A
banner
Dla każdego z chętnych od siódmego roku życia organizatorzy zapewniają sprzęt dopasowany do jego wagi i wieku (deska, żagiel, pianka). Jednorazowo zajęcia trwają dwie godziny. W zależności od terminu, spotkania odbywają się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” lub w bazie stowarzyszenia na plaży Hotelu Kur przy ul. Bałtyckiej 89.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Windsurfing w ramach akcji Olsztyn. Aktywnie!

01-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl