Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-09-24 14:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Święto turystyki w tym roku w Elblągu

Olsztyn24
Podczas Dni Turystyki będzie można zwiedzać pochylnie Kanału Elbląskiego
Wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki „Miliard Turystów, Miliard Możliwości” zagoszczą w Elblągu w piątek, 25 września. Tegoroczne hasło podkreśla globalny potencjał turystyki do rozwoju społeczno-gospodarczego. Obchody otworzy konferencja w ratuszu staromiejskim, w której udział weźmie marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.

Podczas spotkania wręczone zostaną honorowe odznaki przyznawane przez ministra sportu i turystyki „Za zasługi dla turystyki”. Będzie można również posłuchać o potencjale turystycznym Elbląga oraz o marketingu miejsc, czyli promowaniu miast czy regionów poprzez budowanie silnej, rozpoznawalnej marki.

Hasło „Miliard Turystów, Miliard Możliwości” podkreśla rolę turystyki, która zmienia jakość życia milionów ludzi na świecie. Dzięki podróżom lepiej rozumiemy świat, co sprawia, że społeczeństwa otwierają się na różnorodność kulturową. Wielowymiarowy charakter turystyki przejawia się w zdolności do tworzenia miejsc pracy, uruchamiania procesów włączenia społecznego, promocji lokalnych tradycji oraz wywierania wpływu na wiele dziedzin życia gospodarczego.
R E K L A M A
banner
Święto turystyki potrwa w Elblągu do niedzieli. W tym czasie będzie można wziąć udział w wielu imprezach towarzyszących – rajdzie po Wysoczyźnie Elbląskiej, pikniku rodzinnym, zawodach w marszu na orientację, spacerze z ornitologiem, grzybobraniu, rajdzie kajakowym, pikniku żeglarskim czy wycieczce rowerowej po pochylniach Kanału Elbląskiego.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl