Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MBM | 2015-09-25 00:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Nagroda specjalna dla inwestycji Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
Laureaci konkursu na TOP Inwestycję Komunalną Polski Wschodniej (fot. Portalsamorzadowy.pl) | Więcej zdjęć »
Projekt Powiatu Olsztyńskiego „E-mapa” został najwyżej ocenioną inwestycją przez czytelników serwisu Portalsamorzadowy.pl, organizatora konkursu na TOP Inwestycję Komunalną Polski Wschodniej. W czwartek (24.09) wieczorem, podczas trwającego w Białymstoku Wschodniego Kongresu Gospodarczego, odbyła się uroczysta gala z udziałem samorządowców, ekspertów i polityków. Nagrodę specjalną odebrała Anna Kowalewska, Powiatowy Geodeta i jednocześnie dyrektor Wydziału Geodezji w Starostwie Powiatowym w Olsztynie.

- Powiat Olsztyński stawia na nowoczesność. Projekt e-mapa był pierwszym krokiem do realizacji budowy społeczeństwa informacyjnego. Na pewno pójdziemy naprzód, bo chcemy być partnerem dla strefy biznesu i zależy nam na tym, żeby mieszkańcom powiatu żyło się wygodniej i lepiej. Dziękuję  za to wyróżnienie redakcji serwisu, głosującym na nas internautom i osobom, które wniosły trud i zaangażowanie w projekt - mówiła Anna Kowalewska.

Projekt „E-mapa”, czyli digitalizacja zasobów geodezyjnych i kartograficznych powiatu to największe przedsięwzięcie inwestycyjne Powiatu Olsztyńskiego, w tym jest to pierwsze tak kompleksowe przedsięwzięcie w Polsce. Inwestycja została zrealizowana za prawie 18 mln zł i dotyczy rozległych obszarów 12 gmin powiatu olsztyńskiego.
R E K L A M A
banner
Podczas czwartkowej gali zostały wręczone nagrody TOP Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej. Wśród laureatów znalazła się m.in. Sportowo-rekreacyjna infrastruktura nad jez. Krzywym w Olsztynie. Ideą konkursu jest wyróżnienie projektów, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju gospodarki, podniosły atrakcyjność i konkurencyjność regionu oraz poziom życia mieszkańców pięciu województwa wschodniego regionu Polski (podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego) w ostatnich dziesięciu latach.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl