Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-10-22 18:21 | Rozmiar tekstu: A A A

MPEC wie, kto wygrał konkurs na rok darmowego ogrzewania

Olsztyn24
Siedziba olsztyńskiego MPEC przy ul. Słonecznej
Dobiegł końca konkurs, w którym mieszkańcy Olsztyna mogli wygrać rok darmowego ogrzewania. Właśnie wyłoniono zwyciężczynię, która swoją nagrodę odbierze już w tę sobotę (24.10) w siedzibie MPEC.

Konkurs pod nazwą „Rok darmowego ogrzewania dla Twojego mieszkania” zakończył się 30 września. Chętni olsztyniacy, którzy korzystają z ciepła od MPEC Olsztyn, mogli wziąć w nim udział i poprzez głosowanie wygrać darmowe ciepło w swoim mieszkaniu, i to przez cały rok. Najwięcej głosów uzyskała jedna z mieszkanek Olsztyna, którą poznamy w najbliższą sobotę.

W sobotę w siedzibie MPEC zaplanowano oficjalne wręczenie nagród uczestnikom konkursu. Zaproszono więc zwycięzców, którzy otrzymają swoje nagrody, a także ich rodziny i bliskich, aby mogli cieszyć się wspólnie.
R E K L A M A
banner
Jakby tego było mało, dla wszystkich zaproszonych przygotowano jeszcze jedną atrakcję. Zaplanowano ich spacer z przewodnikiem po ciepłowni. Dzięki temu sami będą mogli sprawdzić jak powstaje ciepło dostarczane do ich domów i jak działa cała ciepłownia. Taka wycieczka jest bardzo atrakcyjna zarówno dla młodszych jak i dorosłych. Każdy w olsztyńskiej ciepłowni znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Konkurs Rok darmowego ogrzewania był jednym z elementów całej kampanii DOBRA ENERGIA, którą Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej prowadzi w związku z projektem budowy nowej elektrociepłowni wykorzystującej alternatywne paliwo z przetworzonych odpadów komunalnych.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl