Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-10-22 18:21 | Rozmiar tekstu: A A A

MPEC wie, kto wygrał konkurs na rok darmowego ogrzewania

Olsztyn24
Siedziba olsztyńskiego MPEC przy ul. Słonecznej
Dobiegł końca konkurs, w którym mieszkańcy Olsztyna mogli wygrać rok darmowego ogrzewania. Właśnie wyłoniono zwyciężczynię, która swoją nagrodę odbierze już w tę sobotę (24.10) w siedzibie MPEC.

Konkurs pod nazwą „Rok darmowego ogrzewania dla Twojego mieszkania” zakończył się 30 września. Chętni olsztyniacy, którzy korzystają z ciepła od MPEC Olsztyn, mogli wziąć w nim udział i poprzez głosowanie wygrać darmowe ciepło w swoim mieszkaniu, i to przez cały rok. Najwięcej głosów uzyskała jedna z mieszkanek Olsztyna, którą poznamy w najbliższą sobotę.

W sobotę w siedzibie MPEC zaplanowano oficjalne wręczenie nagród uczestnikom konkursu. Zaproszono więc zwycięzców, którzy otrzymają swoje nagrody, a także ich rodziny i bliskich, aby mogli cieszyć się wspólnie.
R E K L A M A
banner
Jakby tego było mało, dla wszystkich zaproszonych przygotowano jeszcze jedną atrakcję. Zaplanowano ich spacer z przewodnikiem po ciepłowni. Dzięki temu sami będą mogli sprawdzić jak powstaje ciepło dostarczane do ich domów i jak działa cała ciepłownia. Taka wycieczka jest bardzo atrakcyjna zarówno dla młodszych jak i dorosłych. Każdy w olsztyńskiej ciepłowni znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Konkurs Rok darmowego ogrzewania był jednym z elementów całej kampanii DOBRA ENERGIA, którą Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej prowadzi w związku z projektem budowy nowej elektrociepłowni wykorzystującej alternatywne paliwo z przetworzonych odpadów komunalnych.
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl