Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
| 2015-10-25 11:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Od jutra docelowa organizacja ruchu w centrum Olsztyna [aktualizacja]

Olsztyn24
Al. Piłsudskiego będzie przejezdna na całej długości
Podczas ​niedzielnego (25.10), ​wieczornego spotkania ​w Urzędzie Miasta ​wykonawcy ​robót drogowych ​poinformowali, że ​pomimo dokładanych starań ​nie zdążą ​do poniedziałku ​wymalować poziomego oznakowania ulic, których otwarcie zapowiadaliśmy​ na poniedziałek​. Powodem jest niesprzyjająca pogoda, uniemożliwiająca tego typu prace. Bez znaków na jezdniach puszczenie ruchu byłoby ​dla kierowców ​zbyt ryzykowne​.

W kolejnych godzinach - o ile pozwoli na to pogoda - wykonawcy będą realizować zaplanowane prace i sukcesywnie oddawać do użytku kolejne odcinki jezdni. Będziemy o tym na bieżąco informować. Ograniczenie, o którym mowa dotyczy jedynie aut osobowych. Od poniedziałku (26 października) autobusy wracają na pierwotne trasy.

******

R E K L A M A
banner
Prace związane z budową linii tramwajowych w centrum Olsztyna dobiegają końca. W związku z tym dzisiaj w nocy (25/26.10) otwarte dla ruchu zostaną główne ulice centrum miasta.

Docelowa organizacja ruchu w Śródmieściu od poniedziałku, 26 października, będzie obowiązywała na następujących ulicach i skrzyżowaniach: Kościuszki i Żołnierska, Pieniężnego i 1 Maja  oraz aleja Piłsudskiego. Na tych ulicach będzie przywrócony ruch wszystkich pojazdów (także komunikacji indywidualnej).

Ważną informacją dla pasażerów komunikacji miejskiej jest to, że na swoje stałe trasy wracają także autobusy komunikacji miejskiej. Przywrócone zostaną niektóre przystanki MPK, powstanie kilka nowych, ale też niektóre z przystanków zostaną zlikwidowane. Użytkownicy komunikacji miejskiej powinni więc zapoznać się z informacją ZDZiT na ten temat, która jest dostępna tutaj ».

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl