Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
ep | 2015-10-28 16:42 | Rozmiar tekstu: A A A

ZPE zaprasza na kiermasz listopadowych stroików

Olsztyn24
W ZPE przygotowują już świąteczne stroiki (fot. ZPE - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Szukacie oryginalnych ozdób na groby swoich bliskich? Przyjdźcie w piątek (30.10) na kiermasz do Zespołu Placówek Edukacyjnych - ul. Turowskiego 1, I piętro budynek C. W godzinach 8 - 11 za niewielkie pieniądze kupicie przepiękne wieńce wykonane przez niepełnosprawnych uczniów ZPE.

Na kiermaszu znajdziecie tanie i unikalne stroiki nagrobne. Zrobione z pachnącego świerka, z prawdziwych kwiatów i oczywiście z... wyjątkowym sercem, bo przez niepełnosprawną młodzież ZPE w Parku Pracy.

- Uczniowie bardzo się starają, by przygotować jak najładniejsze wieńce i jak najwięcej - mówi Anna Wangin, nauczyciel - kierownik pracowni artystycznej Parku Pracy. - Dziś jeszcze nawet nie wiemy dokładnie, ile stroików uda się dokładnie zrobić.
R E K L A M A
banner
Młodzież nie tylko wykonuje, ale także sprzedaje swoje arcy-rękodzieła. W piątek będzie można spotkać uczniów na kiermaszu, osobiście pogratulować pomysłów i wykonania.

- Bardzo dziękujemy za pomoc państwu Świderskim z Nadleśnictwa Piotrowice, którzy przekazali nam mnóstwo gałęzi świerkowych do produkcji stroików - mówi Michalina Kłujszo - Chudzińska, nauczyciel pracowni artystycznej Parku Pracy. - Dzięki temu uczniowie mogą zrobić wspaniałe arcydzieła.

Przypominamy, że kupując wieńce z Parku Pracy wspieracie jednocześnie niepełnosprawne dzieci i młodzież. Całkowity dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce, które współprowadzi ZPE.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl