Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-10-30 14:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Stowarzyszenie „Dajmy szansę” zaprosiło na warsztaty podopiecznych SOSW i ich rodziców

Olsztyn24
Panie wzięły udział m.in. w zajęciach z kosmetolog Kamilą Kadziewicz (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Olsztynie odbyły się wczoraj (29.10) kolejne warsztaty dla rodziców podopiecznych i uczniów ośrodka. Tym razem były one poświęcone makijażowi, a poprowadziła je kosmetolog Kamila Kadziewicz z salonu kosmetycznego Lookrecja. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie „Dajmy szansę”.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu pt. „Podróż w cztery strony życia"”, którego koordynatorem jest Urszula Farmus. To ona wpadła na pomysł, aby napisać ten projekt, który następnie został sfinansowany ze środków Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Projekt skierowany jest do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Uczestniczące w nim dzieci i młodzież mają szansę rozwijać się w różnych dziedzinach. Do tej pory odbyły się warsztaty m.in. z malarstwa, ceramiczne, muzykoterapii (prowadzi je Ania Broda), bajkoterapii, socjoterapii, i zajęcia na basenie. Rodzicom zaproponowano konsultacje psychologiczne, zajęcia kulinarne, ceramiczne i makijażu. Odbywają się także zajęcia prozdrowotne - w ich ramach prowadzone były już warsztaty z savoir vivre, zaś dla pełnoletnich dziewcząt z makijażu, podczas których uzyskały wskazówki, jak dbać o wygląd i wykonać subtelny makijaż.
R E K L A M A
banner
Wspólne spotkania mają niezwykłą moc. Zabiegane mamy mają chwilę przyjemności tylko dla siebie. Rodzice integrują się z nauczycielami, wspólne rozmowy pozwalają się im lepiej poznać, a tym samym pomóc osobom, na których im wszystkim najbardziej zależy - dzieciom.

Podsumowanie projektu odbędzie się w SOSW 7 grudnia bieżącego roku. Organizatorzy zaplanowali z tej okazji wiele atrakcji, m.in. występy podopiecznych, wystawę ich prac oraz poczęstunek.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl