Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-10-30 21:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Święto Dyni okazją do wspólnej zabawy przedszkolaków

Olsztyn24
Przygotowano wspólne tańce, zabwy, konkursy i wystawę dyń (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Przedszkolu Miejskim nr 40 im. Żaczka w Olsztynie miała dziś (30.10) miejsce niecodzienna uroczystość - Święto Dyni. Na ten wyjątkowy dzień przygotowywano się już od początku tygodnia.

Dzieci wraz z swoimi nauczycielkami wykonywały dekoracje, których główną bohaterką była dynia. Przy tej okazji rozmawiano także o skarbach jesieni i podsumowywano wiadomości na temat tej pory roku. Również rodzice zaangażowali się w te ważne dla ich pociech wydarzenie. Specjalnie na dzisiejszy dzień przygotowali w domach dyniowe rzeźby, które miały wziąć udział w konkursie na najciekawsze dynie.

Od samego rana na przedszkolaki czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci przybyły do przedszkola ubrane na pomarańczowo, a wspólne posiłki w dużej mierze przyrządzone zostały z dyni. Były porywające dzieci zabawy taneczne, konkursy i wierszyki. Nagrodzono także najładniejsze dynie, z których część prezentujemy w galerii z żaczkowego Święta Dyni.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Święto Dyni w Przedszkolu Miejskim nr 40 w Olsztynie

30-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl