Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2015-11-19 17:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Stylowo w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
W najbliższy weekend (21-22.11) w Galerii Warmińskiej odbędzie się Stylowy Maraton Hot Moda. Maraton będzie polegał na tym, że panie będą mogły obejrzeć i przymierzyć stroje wybrane specjalnie dla nich przez stylistki magazynu Hot Moda. Radą będą służyć też makijażystki i fryzjerzy. Warto wziąć udział w tej imprezie by lepiej wyglądać i... wygrać samochód!

- Takiej akcji jeszcze w Galerii Warmińskiej nie organizowaliśmy, ale jesteśmy przekonani, że przypadnie ona naszym klientkom do gustu, ponieważ w Stylowym Maratonie Hot Moda będą prezentowane marki najwyższej klasy - zachęca dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

W Maratonie będzie można zapoznać się z aktualną ofertą marek Femestage, Monnari, Aryton, Promod, Wojas, Ryłko oraz Jean Louis David, a prezentowane rzeczy będzie można kupić w promocji obowiązującej wyłącznie w czasie trwania Maratonu.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy do udziały w Maratonie Hot Moda zwłaszcza te panie, które nie są pewne, w czym najbardziej im do twarzy, i które nie mają czasu na bieganie od butiku do butiku, by znaleźć to co zarazem i modne, i wygodne, i stylowe, i dobrane do ich sylwetki, czy koloru włosów.

Maraton będzie się odbywał w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-20.30. Zapraszamy!

Szczegóły na http://galeria-warminska.pl

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl