Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2015-11-22 13:30 | Rozmiar tekstu: A A A
Wyjątkowe kompozycje i mądre teksty

MOK zaprasza na koncert grupy Cisza Jak Ta

Olsztyn24

Mają świeżość wczesnego Starego Dobrego Małżeństwa, nastrój dojrzałej Wolnej Grupy Bukowiny i to tajemnicze coś, co mają tylko oni. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert, który zabierze publiczność w niezwykły klimat Krainy Łagodności. W Najbliższy piątek (27.11) listopada, o godzinie 19.00, w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie wystąpi grupa Cisza Jak Ta.

Trzy wartości, będące od lat drogowskazami zespołu Cisza Jak Ta, podczas nieustającej, liczącej już ponad pół tysiąca występów trasy koncertowej to wiersze Edwarda Stachury, Bolesława Leśmiana, Jonasza Kofty czy Agnieszki Osieckiej, przeplatane poezją twórców współczesnych - Wiesławy Kwinto-Koczan, Eweliny Marciniak, Wojciecha Jarosława Pawłowskiego, Barbary Borzymowskiej oraz autorskimi pieśniami członków zespołu. Muzyka będąca wypadkową wrażliwości sześciorga muzyków, ale przede wszystkim magia unikalnych spotkań ze słuchaczami. Ta niezwykła interakcja między publicznością a zespołem, w której zacierają się wszelkie prozaiczne granice, a wspólne śpiewanie staje się bellonowską „funkcją wspólnego bytowania”.

Zapraszamy do świata poetyckiej magii Ciszy Jak Ta!
R E K L A M A
banner
Bilety na koncert, w cenie 15 zł, są dostępne do kupienia w:
» Informacji Kulturalnej MOK, ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt., 11.00-17.00)
» Galerii Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25 (wt.-ndz., 11.00-17.00)

oraz on-line: www.bilety.mok.olsztyn.pl

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl