Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2015-11-22 16:12 | Rozmiar tekstu: A A A
Termin przyjmowania zgłoszeń przedłużony do 15 grudnia

Zgłoś swój zespół do FestMuzy

Olsztyn24

Zgłoś swoją grupę do Konkursu Młodych Zespołów FestMuza 2016. Termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 15 grudnia.

5 tysięcy złotych (i nie tylko) czeka na zdobywcę głównej nagrody w konkursie dla młodych muzyków, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Konkurs Młodych Zespołów FestMuza to propozycja dla kapel z regionu, niezwiązanych kontraktem płytowym z wytwórnią, w których średnia wieku muzyków nie przekracza 25 lat. Udział jest bezpłatny.

Potencjał młodych twórców jest ogromny. Osób chcących pokazać swój talent nie brakuje. FestMuza wychodzi im naprzeciw. Starcia zespołów odbędą się w comiesięcznych eliminacjach, z których jury wyłoni pięć najlepszych kapel.Podczas finału, który odbędzie się 11 czerwca 2016 r. na scenie w Amfiteatrze im. Czesława Niemena, jury zdecyduje, który z  tych zespołów otrzyma główną nagrodę. W ubiegłym roku zwycięzcą został zespół We All Eat Clouds.
R E K L A M A
banner
Więcej informacji o konkursie, jego regulamin i niezbędne do wzięcia w nim udziału dokumenty dostępne są na stronie MOK pod adresem www.mok.olsztyn.pl, w zakłace „Konkursy”.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl