Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2015-11-23 18:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Rozkręcić biznes na Warmii i Mazurach

Olsztyn24
Środy z Funduszami | Więcej zdjęć »
Skąd wziąć informacje na temat unijnych funduszy i pomocy dla przedsiębiorców? Wiele ciekawych rzeczy na ten temat będzie się można dowiedzieć podczas grudniowych spotkań organizowanych przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie.

Praktyczne porady o źródłach finansowania uzyskać można w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich. Specjaliści z PIFE udzielą informacji na temat wszystkich programów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności. W ramach sieci w województwie warmińsko-mazurskim działają trzy punkty: Główny Punkty Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie, Lokalny Punkt Informacyjny w Elblągu oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku.

Już 2 grudnia w Ełku, Olsztynie i Elblągu odbędzie się kolejna „Środa z Funduszami”, czyli spotkanie w ramach cyklu przybliżającego tematykę funduszy europejskich na lata 2014-2020. Tym razem skierowane jest ono przede wszystkim do przedstawicieli instytucji ochrony zdrowia i dotyczyć będzie projektów, na które można starać się o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.
R E K L A M A
banner
Działania promujące atuty gospodarcze regionu samorząd województwa kieruje też na zewnątrz. 9 grudnia w Warszawie odbędzie się spotkanie pt. „Ciągnie biznes do Warmii i Mazur ― do Olsztyna i Elbląga”. Zaprezentowane na nim zostaną m.in. informacje dot. branży BPO/SSC czyli zewnętrznych usług dla biznesu ― dziedziny coraz prężniej rozwijającej się na Warmii i Mazurach. Kolejne spotkanie zaplanowane jest na luty 2016 roku w Gdańsku. Obydwa wydarzenia skierowane do przedstawicieli firm sektora nowoczesnych usług dla biznesu (BPO/SSC) oraz menedżerów działów analitycznych firm konsultingowych obsługujących ten sektor.

Kontakt do Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów: nr tel. 89 512 51 80 (usługa pro-eksport); 89 512 51 95 (usługa pro-biz); strona internetowa: www.invest.warmia.mazury.pl

Więcej informacji o PIFE na stronie internetowej: www.rpo.warmia.mazury.pl w zakładce „Punkty informacyjne”

Przedsiębiorcom pomóc mogą także pracownicy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, w ramach której funkcjonuje punkt kontaktowy sieci Enterprise Europe Network. Przedstawiciele WMARR pomagają w rozwijaniu potencjału eksportowego i zdolności innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw z naszego województwa. By dowiedzieć się więcej sprawdź strony www.een.wmarr.olsztyn.pl oraz www.wmarr.olsztyn.pl lub zadzwoń 89 521 12 62.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl