Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2015-11-26 11:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Zapraszamy na turniej szermierczy

Olsztyn24
 
W najbliższe sobotnie południe (28.11) w Galerii Warmińskiej odbędzie się turniej szermierczy, w którym zaprezentują się zawodnicy popularnego w Olsztynie klubu „Hajduczek”.

Turniej Szermierczy o Puchar Galerii Warmińskiej rozpocznie się od krótkiego omówienia zasad walki szermierczej i zaprezentowania znanego tylko wtajemniczonym stroju szermierza.

- Ten piękny sport jest znany nielicznym dlatego zachęcamy do tego, by między wizytami w butikach zrobić sobie krótką przerwę i dowiedzieć się co nieco o szermierce - zaprasza dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.
R E K L A M A
banner
Po prezentacji, ok. godz. 12.10, rozpoczną się walki grupy początkujących szermierzy, a od 12.30 będzie można oglądać walki pokazowe zawodników zaawansowanych. O godz. 13.00 będzie można obserwować trening pokazowy. Ci, których pokazy oczarują (a zwłaszcza dzieci) o godz. 14.45 będą mogli założyć szermierczy strój i stoczyć walkę. O godz. 15.45 rozpoczną się turniejowe  walki pokazowe, a przed godz. 17.00 - dekoracja zawodników i wręczenie im nagród ufundowanych przez Optyka Tracewicz, Coccodrillo, Czas na Herbatę, North Fish oraz Galerię Warmińską.

Artykuł sponsorowany

AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl