Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-11-27 21:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowa radna również w Radzie Powiatu

Olsztyn24
Anna Maria (druga z prawej) .... składa ślubowanie | Więcej zdjęć »
Anna Maria Klewiado zastąpiła w Radzie Powiatu w Olsztynie Mirosława Pampucha, który zrzekł się mandatu radnego po wybraniu go w ostatnich wyborach parlamentarnych na posła RP. Nowa radna złożyła niezbędne do objęcia mandatu ślubowanie podczas dzisiejszej (27.11), X sesji Rady Powiatu w Olsztynie.

- Od wyborów samorządowych minęło już trochę czasu, więc informacja, że jednak mogę sprawować mandat radnej powiatu trochę mnie zaskoczyła - przyznała radna elekt w rozmowie z nami na krótko przed rozpoczęciem sesji. - Oczywiście wiedziałam, że w wyborach parlamentarnych startuje mój poprzednik i liczyłam, że mu się powiedzie, nie myśląc właściwie o tym, że pozytywny wynik dla niego będzie miał wpływ również na moją sytuację.

Anna Maria Klewiado posiada wykształcenie pedagogiczne i swoją karierę zawodową związała z nauczaniem. Pracę rozpoczęła jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Świątkach, a od 1999 roku jest dyrektorem Gimnazjum Publicznego w tej miejscowości. W radzie powiatu będzie zasiadała w opozycyjnym klubie Nasz Powiat. Zadeklarowała chęć zajęcia się sprawami oświaty, sportu i kultury.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl