Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
GB | 2015-11-29 22:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Cezary Białecki rywalizował z najlepszymi szablistami w Polsce

Olsztyn24
Cezary Białecki na pucharowych zawodach w Katowicach
W sobotę (28.11) w Katowicach rozegrano II Puchar Polski Seniorów w szabli. W doborowym towarzystwie najlepszych szablistów w Polsce znalazł się Cezary Białecki, mieszkaniec Barczewa, zawodnik MUKS Victor Warszawa.

Turniej rozpoczął się walkami w grupach. Tu Czarek Białecki walczył ze zmiennym szczęściem, na 10 walk wygrał 4 i to zmusiło naszego zawodnika do walk repasażowych o wejście do najlepszej 32.

W repasażach barczewianin spotkał się z zawodnikiem AZS AWF Warszawa. Po dobrej walce Czarek wygrał 15-11 i awansował dalej.
R E K L A M A
banner
Niestety, po niezbyt udanych walkach grupowych rozstawienie zmusiło go do walki z członkiem kadry narodowej seniorów, zawodnikiem AZS AWF Katowice. Jak było do przewidzenia, Czarek uległ kadrowiczowi 15-5 i zajął 29. miejsce w gronie najlepszych szablistów w Polsce.

Równolegle z zawodami Pucharu Polski, w Katowicach rozegrany został Puchar Europy do 23 lat. W tych zawodach Czarek Białecki zajął 21. miejsce.

GB
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl