Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email GB | 2015-12-07 14:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Cezary Białecki zdobywał doświadczenie w Dormagen

Olsztyn24
Hala sportowa w Dormagen
W sobotę (5.12), w niemieckim mieście Dormagen, odbył się Puchar Świata Juniorów w szabli. W reprezentacji Polski wystąpił Cezary Białecki, zawodnik pochodzący z Warmii, obecnie zawodnik MUKS Victor Warszawa.

Turniej zgromadził najlepszych juniorów na świecie do lat 20. Czarek Białecki, jako 16-latek, nie miał większych szans na podium, ale nasz zawodnik dzielnie walczył z bardziej doświadczonymi rywalami i po walkach grupowych awansował do dalszej fazy turnieju.

W walce pucharowej Białecki spotkał się z zawodnikiem z Wenezueli. Tę walkę jednak przegrał 15-7, zajmując ostatecznie 108 miejsce w turnieju.
R E K L A M A
banner
Mogło być lepiej, ale w walkach grupowych Czarek przegrał dwie walki jednym trafieniem, co zaważyło na końcowym rezultacie. Optymizmem napawa jednak to, że barczewianin dopiero za rok będzie juniorem, a już teraz potrafi nawiązać walkę z najlepszymi na świecie szablistami w tej kategorii wiekowej.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.