Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-12-09 17:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Artur Chojecki przejął Urząd Wojewódzki w Olsztynie

Olsztyn24
Artur Chojecki (z prawej) zastąpił dziś Mariana Podziewskiego (fot. UW)
O godzinie 9. rano doszło dziś (9.12) do faktycznej zmiany na stanowisku wojewody warmińsko-mazurskiego. Powołany wczoraj na wojewodę warmińsko-mazurskiego Artur Chojecki zastąpił rządzącego przez dwie czteroletnie kadencje z budynku przy ul. Piłsudskiego 7/9 w Olsztynie Mariana Podziewskiego.

Oprócz kurtuazyjnego spotkania z byłym już wojewodą Marianem Podziewskim, Artur Chojecki spotkał się z dyrektorami wydziałów w Urzędzie Wojewódzkim oraz szefami służb należących do administracji zespolonej. W spotkaniach uczestniczyli też najbliżsi współpracownicy nowego wojewody, w tym Grzegorz Kierozalski (m.in. były dyrektor gabinetu wojewody Zbigniewa Babalskiego) i Bożena Ulewicz (dziennikarka, były rzecznik prasowy wojewody za czasów Romana Przedwojskiego, działaczka Akcji Katolickiej).

Nowy wojewoda od razu przystąpił do wykonywania swoich obowiązków. M.in. o godz. 11.00 wziął udział w zwołanym przez marszałka Gustawa Marka Brzezina pierwszym posiedzeniu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl