Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-12-09 17:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Artur Chojecki przejął Urząd Wojewódzki w Olsztynie

Olsztyn24
Artur Chojecki (z prawej) zastąpił dziś Mariana Podziewskiego (fot. UW)
O godzinie 9. rano doszło dziś (9.12) do faktycznej zmiany na stanowisku wojewody warmińsko-mazurskiego. Powołany wczoraj na wojewodę warmińsko-mazurskiego Artur Chojecki zastąpił rządzącego przez dwie czteroletnie kadencje z budynku przy ul. Piłsudskiego 7/9 w Olsztynie Mariana Podziewskiego.

Oprócz kurtuazyjnego spotkania z byłym już wojewodą Marianem Podziewskim, Artur Chojecki spotkał się z dyrektorami wydziałów w Urzędzie Wojewódzkim oraz szefami służb należących do administracji zespolonej. W spotkaniach uczestniczyli też najbliżsi współpracownicy nowego wojewody, w tym Grzegorz Kierozalski (m.in. były dyrektor gabinetu wojewody Zbigniewa Babalskiego) i Bożena Ulewicz (dziennikarka, były rzecznik prasowy wojewody za czasów Romana Przedwojskiego, działaczka Akcji Katolickiej).

Nowy wojewoda od razu przystąpił do wykonywania swoich obowiązków. M.in. o godz. 11.00 wziął udział w zwołanym przez marszałka Gustawa Marka Brzezina pierwszym posiedzeniu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.
R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl