Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2015-12-10 15:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Wybuchła wojna o śmieci?

Olsztyn24
Konferencja prasowa prezesa Adama Sierzputowskiego | Więcej zdjęć »
Nie wszystkim podoba się zastosowany na Warmii i Mazurach system gospodarowania odpadami komunalnymi. Na śmieciowym rynku działały i działają komercyjne spółki, które bronią się przed zniknięciem z rynku po tym, jak ruszył olsztyński Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych i przejął strumień śmieci dotychczas zagospodarowywany przez „prywaciarzy”.

Na dzisiaj już można powiedzieć, że w okolicach Olsztyna rozpoczyna się śmieciowa wojna z udziałem olsztyńskiego ZGOK. O przyczynach, przebiegu i ewentualnych skutkach tej wojny można było dowiedzieć się więcej dzisiaj (10.12), w niedawno oddanym do użytku olsztyńskim Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych, podczas konferencji prasowej zwołanej przez prezesa ZGOK Adama Sierzputowskiego.

Co w tej sprawie miał do powiedzenia prezes, można dowiedzieć się z nagranego przez nas filmu video. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa Adama Sierzputowskiego - prezesa ZGOK w Olsztynie

»

10-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.