Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-12-10 19:34 | Rozmiar tekstu: A A A

Wejściówka kosztowała 20... korków

Olsztyn24
Akcja charytatywna pod hasłem „Pomóżmy Sylwii - ruch z sensem” w Szkole Policealnej | Więcej zdjęć »
Szkoła Policealna im. Prof. Zbigniewa Religi zorganizowała dziś (10.12) akcję charytatywną pod hasłem „Pomóżmy Sylwii - ruch z sensem”. Celem akcji było zebranie środków na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnej od pięciu lat Sylwii - krewnej jednej z nauczycielek „Medyka”.

- Pięć lat temu, szesnastoletnia wówczas Sylwia, podczas kąpieli w Bałtyku została porwana przez falę. Pod wodą przebywała dwadzieścia minut. Z powodu niedotlenienia mózgu doszło do komplikacji zdrowotnych, Sylwia jest niepełnosprawna i potrzebuje naszej pomocy
- wyjaśnia Anna Stachura, nauczycielka Szkoły Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi, odpowiedzialna za organizację dzisiejszej imprezy. - Zdecydowaliśmy się na zebranie plastikowych zakrętek do butelek PET, które potem zostaną sprzedane, a pieniądze przeznaczone na zakup specjalnej dostawki do wózka inwalidzkiego.

Wsparcia uczniom „Medyka” udzieliły olsztyńskie studia fitness, które przygotowały program dzisiejszej imprezy oraz fanty na loterię fantową. W loterii mógł wziąć każdy, kto dostarczył organizatorom 20 plastikowych nakrętek. Ponadto w programie imprezy znalazła się zumba, trening funkcjonalny, pokazy szermierki, tańca i kettelbell. Zainteresowani mogli także wziąć udział w spacerze z kijkami (nordic walking).

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Akcja charytatywna „Pomóżmy Sylwii - ruch z sensem”

10-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl