Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-12-11 23:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Minął II dzień jarmarku

Olsztyn24
VII Warmiński Jarmark Świąteczny | Więcej zdjęć »
Drugi dzień VII Warmińskiego Jarmarku Świątecznego dobiegł końca. I chociaż pogoda nieco się dzisiaj (11.12) popsuła, zainteresowanych skorzystaniem z przygotowanych na czas jarmarku atrakcji nie brakowało.

Szczególnie dużo chętnych było na spotkanie ze świętym Mikołajem z Rovaniemi, który od wczoraj przebywa w Olsztynie, a dzisiaj od rana odwiedzał różnie miejsca, gdzie czekały na niego dzieci, m.in. szpital dziecięcy i Zespół Pracowek Edukacyjnych. Kilkanaście minut po 17.00 Santa Claus pojawił się na scenie staromiejskiej, gdzie małym mieszkańcom Olsztyna wręczał prezenty.

Spotkanie z olsztynianami na Starym Mieście nie trwało zbyt długo, bowiem pod Wysoką Bramę podjechał jeden z olsztyńskich tramwajów, którzy zawiózł świętego Mikołaja na Pieczewo. Tam, w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, na gościa z Rovaniemi czekało kolejnych kilkaset dzieci.
R E K L A M A
banner
Z dzisiejszego programu artystycznego jarmarku na pewno podobały się występy zespołów folklorystycznych Mladuszka i Rossici z Obwodu Kaliningradzkiego. Poza tym na scenie staromiejskiej kolędowali harcerze z ZHR, chór Collegium Musicum oraz pracownicy Radia Olsztyn.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~Kulawy / 2015-12-12 21:13
Warmiński Jarmark kolejny raz pozbawił niepełnosprawnych miejsc parkingowych na starówce. Czy ktoś myśli o innych? Niepełnosprawnych? Sytuacja powtarza się od lat.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
VII Warmiński Jarmark Świąteczny - dzień II

»

11-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl