Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Anna Kopacz/d. | 2016-01-11 16:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Bawili się na „Serduszkowym Balu” na rzecz WOŚP

Olsztyn24
Najmłodsi kwestowali dla dzieci i seniorów (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w bibliotece Abecadło, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, zorganizowano wczoraj (10.01) „Serduszkowy Bal”. Impreza skierowana była do najmłodszych i obfitowała w liczne atrakcje.

Na początek zaprezentowano przedstawienie pt. „Aladyn”, które zostało przygotowane przez uczniów - członków Szkolnego Koła Teatralnego z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie. Ta zdolna młodzież, którą opiekuje się Ewa Piórkowska, systematycznie przygotowuje tego typu przedstawienia. Można nawet powiedzieć, że specjalizuje się w umilaniu dzieciom czasu.

Podczas balu nie mogło zabraknąć licytacji, na której wystawiono prace stworzone przez dzieci, a licytowali je oczywiście najmłodsi. Kolejną atrakcją był konkurs na najdłuższy serduszkowy łańcuch. Były też zabawy taneczne i muzyczne „szaleństwa”, w czasie których dzieci mogły zaprezentować się w przebraniach karnawałowych.
R E K L A M A
banner
W trakcie imprezy można było wrzucić pieniążki do orkiestrowej puszki, którą dzielnie nosili mali wolontariusze. Niedaleko wejścia do biblioteki Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień zorganizował natomiast loterię. Aby wspomóc WOŚP, na stoisku można było kupić przeróżne fanty.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
„Serduszkowy Bal” w Abecadle

»

10-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.