Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf.pras. | 2016-01-14 20:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Artyści mogą starać się o miejskie wsparcie

Olsztyn24
Olsztyński ratusz
Trwa nabór wniosków w konkursie na dofinansowanie działań związanych z kulturą. W tym roku w budżecie jest niemal 200 tys. złotych.

Dzięki miejskim pieniądzom organizacje ubiegające się o wsparcie będą realizować zadania związane w szczególności z plastyką, muzyką, literaturą i teatrem. Przygotowana przez nie propozycja ma być skierowana głównie do mieszkańców Olsztyna. Nie jest to jednak jedyny adresat działań.

Wnioskodawcy powinni uwzględnić, że trwa Rok Feliksa Nowowiejskiego ustanowiony przez Sejm. Tymczasem olsztyńska Rada Miasta zdecydowała o obchodach 550. rocznicy przyłączenia Warmii do Polski.
R E K L A M A
banner
W 2016 roku do podziału jest 190 tys. złotych. Termin składania ofert upływa 1 lutego, natomiast zadania powinny być zrealizowane przed 15 grudnia. Warunki konkursu są opisane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta.

W poprzednim roku Samorząd Olsztyna dofinansował m.in. wydanie przez Fundację Szansa dla Niewidomych kalendarza tyflograficznego, nagranie i wydanie przez zespół Dziecięce Niebo płyty „My Dzieci z Olsztyna” oraz wykonanie w Kortowie przez klub Olsztyn Lakers muralu z podobizną Jana Długosza.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.