Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2016-01-20 15:13 | Rozmiar tekstu: A A A

MBP zaprasza na ferie wśród książek

Olsztyn24
Ferie w Abecadle 2015
Olsztyńscy uczniowie odliczają dni do zimowego wypoczynku. Podczas zbliżających się ferii atrakcji nie zabraknie w miejskich bibliotekach.

To już standard, że olsztyńskie placówki w czasie zimowej przerwy w nauce tętnią życiem. Oferta jest tak przygotowana, aby coś dla siebie znaleźli najmłodsi, jak i nieco starsi uczniowie.

Mali olsztynianie tradycyjnie będą spotykać się w Abecadle. Biblioteka zlokalizowana w Aurze Centrum Olsztyna przy al. Piłsudskiego 16 proponuje kosmiczne ferie. Będą m.in. zajęcia ruchowe, gry, warsztaty literackie i plastyczne.
R E K L A M A
banner
MultiCentrum przy ul. Limanowskiego proponuje zajęcia w pięciu blokach. Będą warsztaty techniczne, muzyczne, plastyczne, naukowe oraz zajęcia komputerowe przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania. Spotkania od poniedziałku do piątku między 10.30 a 17.00.

Warsztaty gier bitewnych, plastyczne, fotograficzny konkurs i turniej w grę FIFA 2016 - to tylko część propozycji przygotowanych przez Planetę 11. Będzie można też nauczyć się grać na bębnach albo spędzić czas oglądając filmy.

W pozostałych placówkach głównie warsztaty literackie, plastyczne i ruchowe. Filia nr 6 przy ul. Jarockiej 65 zaprasza na „Ferie z detektywem Łodygą”, a w filii nr 15 przy Obrońców Tobruku 15/2u będzie można dowiedzieć się, jak zrozumieć świat i jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach.

Szczegółowy program zajęć pojawi się wkrótce w zakładce „Repertuary”.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.